Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1330
Stary 25.02.2009, 16:57
No i teraz pytanie to wszystkich sympatyków hasła Leo won, jak wam się teraz podoba Leo wobec widma zastąpienia go Engelem...

Asystentem pewnie zostanie sam wielki polski trener Antoni...
Odpowiedz cytując