Wyświetl pojedynczy post
jabadabaryba
Senior Member
 
Od: 06.2008
Skąd: Jarosław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 25.02.2009, 14:44
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:3

Skład: Pawełek-Singlar,Marcelo,Głowacki, Junior Diaz- Małecki,Sobolewski,Jirsak,Boguski- Paweł Brożek,Beto

Zmiany: Cwielong,Zienczuk,Piotrek Brozek

Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Beto