Wyświetl pojedynczy post
amauri1990
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: XVII

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45
Stary 25.02.2009, 14:28
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3
Skład: Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Diaz - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Piotr Brożek - Paweł Brożek, Boguski
Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong, Małecki