Wyświetl pojedynczy post
orzeu
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3020
Stary 25.02.2009, 13:41
http://wiadomosci.onet.pl/1923267,12,item.html

Wlasnie wchodzimy w kolejny etap zamykania ust tym co mowia inaczej niz MY. Pewnie glownie o Klausa chodzi, przy okazji tez o Kaczynskiego. I git, bedziemy sie plawic we wlasnym sosie i wzdychac nawzajem ze wszyscy jestesmy tak wspaniale jednomyslni.

PS-komentarze pod spodem pokazuja jakimi idiotami sa ludzie oraz jak nie potrafia myslec samodzielnie. Dramat.
WISŁA PANY !!