|
Niedzielan nigdy nie był dla mnie dobrym zawodnikiem ,więc się nie dziwię że nie spełnia czyichś nadziei.
Natomiast jeśli chodzi o Łobodzińskiego to jestem pewien ,że Wojtek będzie dla Wisły bardzo ważnym zawodnikiem i to już w tej rundzie.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|