Gordian napisał(a):

zapomniałem napisać na łączu 512kb, ciekawy jestem jak to bedzie funkcjonowac bo na dniach bede miał 2Mb łącze
Cytat:
Sprawdź jak masz formatowane komórki.
Powinny być jako liczbowe, jeśli są traktowane jako np tekstowe, lub inne to może to być przyczyną tego, że nie chce liczyć.
i bez nawiasów
=A1+A2 albo =SUMA(A1:A2)
Pozdrówki
|
okazało się ze separatorem były kropki a nie przecinki....
dzieki wszystkim za pomoc