Wyświetl pojedynczy post
Kolumbus
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6088
Stary 25.02.2009, 11:48
Gordian napisał(a):Wyświetl post
70kb na jakim łączu miałeś? U mnie na 1Mb/s ściąga max 40-60kb. Z innych, np http://btgigs.info, czy http://torrentleech.pl/ pobieram maksymalną prędkością łącza, czy 130kb
zapomniałem napisać na łączu 512kb, ciekawy jestem jak to bedzie funkcjonowac bo na dniach bede miał 2Mb łącze


Cytat:
Sprawdź jak masz formatowane komórki.
Powinny być jako liczbowe, jeśli są traktowane jako np tekstowe, lub inne to może to być przyczyną tego, że nie chce liczyć.

i bez nawiasów

=A1+A2 albo =SUMA(A1:A2)

Pozdrówki
okazało się ze separatorem były kropki a nie przecinki....

dzieki wszystkim za pomoc
piekna zaba w podpisie

Odpowiedz cytując