Wyświetl pojedynczy post
maTyS.
Bene Nati
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#881
Stary 25.02.2009, 11:27
sprzedam NOWEGO SONY ERICSSON k770i prosto z salonu na gwarancji !!!

http://img179.imageshack.us/my.php?image=dsc00109.jpg
http://img291.imageshack.us/my.php?i...sc00110egg.jpg
http://img6.imageshack.us/my.php?image=dsc00111but.jpg
http://img3.imageshack.us/my.php?image=dsc00112g.jpg

cena 430 zł.

oferty na priv.
PRĄDNIK BIAŁY WIERNY WIŚLE !
Odpowiedz cytując