Temat
:
Pytania do moderatorów i bieżące działania!
Wyświetl pojedynczy post
Domas
Banita
Od: 07.2008
Offline
#
721
25.02.2009, 11:09
mic
napisał(a):
no kur... niedlugo nowo zarejestrowani beda sie domagac... Niektorym to juz sie chyba nudzi na tym forum
nie odzywaj sie jak nie wiesz o co chodzi
z pełnym szacunkiem, ale to pytanie do moderatora
Domas
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Domas