Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 25.02.2009, 10:34
kot napisał(a):Wyświetl post
A Wojtek i Andrzej jak te święte krowy, powtarzalny regres sportowy i jednoczesna wieczna sznsa na grę. Chyba nadszedł czas na męską rozmowę z tymi piłkarzami ? Chyba nadszedł czas aby wreszcie potwierdzili przydatność w Wiśle i spłacili tak ogromne zaufanie, jakim obdarzył ich nie tylko Skorża, ale i cały klub oraz kibice ?
Akurat z tekstem generalnie się zgadzam i dalej - uważam, że to jest ostatnia runda w której powinni mieć szansę zaskoczyć (choć widzę, że raczej im się niestety to nie uda) - to o Niedzielanie można powiedzieć wszystko, ale nie to, że tak jest ferowany i obdarzony przez Skorżę zaufaniem. To był nawet chyba główny problem - Niedzielan grał mało, zobacz na statystyki, a wszystko wskazuje, że tych szans więcej w tej rundzie wcale nie dostanie. Łobo to inna bajka, zawsze były jakieś problemy, na które można było coś zwalić, a to Euro, a to brak przygotowania, zgrania itd. Teraz nadchodzi runda prawdy dla Łobodzińskiego - cudów oczekiwać nie można, ale solidnej gry już jak najbardziej. Poza tym Łobodzińskiego nikt nie wywali, bo kogo sprowadzimy na prawe skrzydło?
Odpowiedz cytując