Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8761
Stary 24.02.2009, 23:01
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Choc z drugiej strony ja to o tyle rozumiem ze na dzien dzisiejszy dla wszystkich menadzerow ktorzy z nami wspolpracuja, jestesmy klubem nędzarzy wiec proponują nam graczy ostatniego sortu, ktorych pies z kulawa noga nie dotknie, bo na innych nas niestac
Może inaczej: bogatszy klub -> większy kontrakt dla zawodnika -> większa prowizja dla menedżera. Proponowani gracze sami w sobie nie muszą być kulawi, raczej - muszą nie mieścić się w orbicie zainteresowań bogatszych klubów. Wisła płaci regularnie, liga jest słaba ale są widoki na transfer zagraniczny i jest szansa na pokazanie się w pucharach. Do nas opłaca się (poza odpadami) dawać zawodników na naukę.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując