Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jolkah
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
917
24.02.2009, 21:51
Witam
Wiecie może od kiedy będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz WiseŁki z Polonią Warszawą ?
I czy będzie możliwość zakupu przez internet bo jestem z podkarpacia to by było to zdecydowanie wygodniejsze ..
no i jak mniej wiecej jakie ceny
jolkah
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jolkah
Znajdź inne posty napisane przez jolkah