Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jolkah
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#917
Stary 24.02.2009, 21:51
Witam
Wiecie może od kiedy będzie prowadzona sprzedaż biletów na mecz WiseŁki z Polonią Warszawą ?
I czy będzie możliwość zakupu przez internet bo jestem z podkarpacia to by było to zdecydowanie wygodniejsze ..
no i jak mniej wiecej jakie ceny
Odpowiedz cytując