Wyświetl pojedynczy post
Mr.X
Member
 
Od: 10.2003
Skąd: on się tu wziął ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1586
Stary 24.02.2009, 21:43
rafalek przy budowie nowej trybunki C nie bedzie juz tego palowania to zadanie ma po części spełniać wykonana ścianka szczelinowa ,a poza tym grunt jest chyba stabilniejszy czy coś ...

Budimex co miał zrobić to zrobił i nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu.
Odpowiedz cytując