rafalek przy budowie nowej trybunki C nie bedzie juz tego palowania

to zadanie ma po części spełniać wykonana ścianka szczelinowa ,a poza tym grunt jest chyba stabilniejszy czy coś ...
Budimex co miał zrobić to zrobił i nie ma sensu ciągnąć dalej tego tematu.