Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4224
Stary 24.02.2009, 21:40
pamiętam jak kiedyś, 5, 6 lat temu, kiedy byłem w Poznaniu na meczu Lechy ( wtedy to jeszcze Lech był) i browarki były zwyczajnie sprzedawane, obok pepsi tyle, że puszkowane.
.
Odpowiedz cytując