Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW
Offline
#
1585
24.02.2009, 21:40
Wiem że nie na aktualny temat ale ogladam własnie meczyk barcy z ol i uwazam iz odległosc z płyty do trybun bedzie podobna do naszej i chyba wcale nie jest tak zle, choc sam stadion OL uwazam za sredni, pewnie był równiez rozbudowywany jak nasz
Załączone obrazki
stade_de_gerland02.jpg
(34,2 KB, 140 wyświetleń)
stade_de_gerland14.jpg
(36,1 KB, 113 wyświetleń)
derr
derr
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do derr
Znajdź inne posty napisane przez derr