Wyświetl pojedynczy post
derr
Senior Member
 
Od: 08.2004
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1585
Stary 24.02.2009, 21:40
Wiem że nie na aktualny temat ale ogladam własnie meczyk barcy z ol i uwazam iz odległosc z płyty do trybun bedzie podobna do naszej i chyba wcale nie jest tak zle, choc sam stadion OL uwazam za sredni, pewnie był równiez rozbudowywany jak nasz
Załączone obrazki
Typ pliku: jpg stade_de_gerland02.jpg (34,2 KB, 140 wyświetleń)
Typ pliku: jpg stade_de_gerland14.jpg (36,1 KB, 113 wyświetleń)
derr
Odpowiedz cytując