Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1584
Stary 24.02.2009, 21:14
U mnie w mieście budowali obwodnicę i skończyli ją nawet przed czasem. Sam miałem przyjemność pracować przy jej budowie ogólnie musimy zrozumieć że w dobie kryzysu każdy przetarg jest dla nich bardzo ważny. Budimex mimo wszystko jakoś renomę ma.
Odpowiedz cytując