Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
jgw
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
1584
24.02.2009, 21:14
U mnie w mieście budowali obwodnicę i skończyli ją nawet przed czasem. Sam miałem przyjemność pracować przy jej budowie
ogólnie musimy zrozumieć że w dobie kryzysu każdy przetarg jest dla nich bardzo ważny. Budimex mimo wszystko jakoś renomę ma.
jgw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do jgw
Znajdź inne posty napisane przez jgw