Marcelo Guedes widziany był dzisiejszego ranka na lotnisku Kraków-Balice.
Po przylocie Frankfurtu Lufy o 7.30 z przylotów wyszła ciemnoskóra niewiasta, całkiem ładna, prawdopodobnie partnerka życiowa naszego obrońcy. Mniej więcej dziesięć po ósmej cała czwórka ( bo było jeszcze dwóch chłopaków, nie wiem czy czekali razem z Marcelem, czy przylecieli z SP. Mogli to być nawet Beto i Cleber, nie przyjrzałem się im szczerze mówiąc

)
i teraz najważniejsze. Odkopie ktoś zdjęcie partnerki Marcelo z momentu gdy przyjeżdżał do Wisły? bo nie jestem pewien czy to była ta sama
patrząc na zdjęcie raczej nie ona. tamta była (jeszcze) wyższa, i miała jaśniejszą karnację
