Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
adi23
Senior Member
Od: 12.2008
Skąd: Krk Style
Offline
#
6049
24.02.2009, 20:29
na samsung powinno bez problem śmigać
adi23
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do adi23
Znajdź inne posty napisane przez adi23