Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1043
Stary 24.02.2009, 20:02
kameleon2323 napisał(a):Wyświetl post
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie
Zalezy jak postawiłeś.Jest opcja 1x2 lub na zwyciestwo (kursy mniejsze i remisu być nie może)

kameleon2323 napisał(a):Wyświetl post

wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy
Nie.
Ostatnio edytowane przez WislakWiDoK : 24.02.2009 o godz. 20:06.
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując