Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1042
24.02.2009, 19:59
mam pytanie
C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 24.02.2009 o godz. 20:03.
kameleon2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kameleon2323
Znajdź inne posty napisane przez kameleon2323