Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1042
Stary 24.02.2009, 19:59
mam pytanie C. Budejovice - Mlada Boleslav jak po dogrywce wygraja a dalem 1 to mi wejdzie
wiem ale postawilem gola 1 czyli nie zaliczy
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 24.02.2009 o godz. 20:03.
Odpowiedz cytując