Wyświetl pojedynczy post
ZwrABG
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: Kobierzyn Tego sie nie Wstydze!!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6039
Stary 24.02.2009, 19:39
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?i jesliby mi cos nie odpowiadala ta TV to moge zerwac ?

zerwać nie możesz bo podpisujesz umowę na jakiś okres... a instalacja podobno prosta podpinasz kabel i płytka Cie dalej prowadzi co robić ale nie jestem pewny na 100% ja mam sam internet nie potrzebuje Tv

Odpowiedz cytując