Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 24.02.2009, 19:35
Polonia - Wisła 1:2

Skład: Pawełek- Baszczński,Cleber,Głowacki,Piotr Brożek- Diaz,Małecki,Sobolewski,Jirsak-Paweł Brożek, Ćwielong
Bramkiaweł Brożek,Beto
Zmiany:Beto,Zieńczuk,Boguski
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !