Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
Ral
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Krowodrza (Wisła 5)
Offline
#
37
24.02.2009, 19:35
Polonia - Wisła 1:2
Skład: Pawełek- Baszczński,Cleber,Głowacki,Piotr Brożek- Diaz,Małecki,Sobolewski,Jirsak-Paweł Brożek, Ćwielong
Bramki
aweł Brożek,Beto
Zmiany:Beto,Zieńczuk,Boguski
Ajde Zvezdo Sand Nad Goool !
Ral
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ral
Znajdź inne posty napisane przez Ral