ZwrABG napisał(a):

opłaca się sam mam liveboxa
|
ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?i jesliby mi cos nie odpowiadala ta TV to moge zerwac ?