Wyświetl pojedynczy post
DominoForza
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Fox River

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6036
Stary 24.02.2009, 19:35
ZwrABG napisał(a):Wyświetl post
opłaca się sam mam liveboxa
ale mi bardziej chodzi o ta TV ? wiesz cos wiecej na ten temat ,nie chodzi mi o to jakie kanaly bo to znalazlem na stronie neo ,tylko jak jets z instalacja itp ?i jesliby mi cos nie odpowiadala ta TV to moge zerwac ?
.....
Odpowiedz cytując