Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4221
Stary 24.02.2009, 19:28
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
Warka- 5,7%
Zywiec- 5,6%

no chyba ze Żywiec Niskoalkoholowy - zawartość alkoholu: 1,1%.
Przecież już w zeszłym sezonie Lech wypuścił Lech Lite - czyli po prostu Lech rozcieńczony wodą, zawartość alkoholu ok 3%. W sam raz na słoneczny, upalny dzień na plaży.

Więc technologicznie to żaden problem. Żywiec zrobi to samo.

I na pocieszenie - Lech Lite, mimo że wodnisty smakuje całkiem nieźle. Więc i z innymi piwami "stadionowymi" nie będzie gorzej.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując