Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 24.02.2009, 18:49
Polonia - Wisla 0:2

Sklad: Pawelek-Singlar, Glowacki, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Sobolewski,Marcelo , Diaz - Boguski, Pawel Brozek
Bramki: 2x Pawel Brozek
Zmiany: Ćwielong, Beto, łobodziński