Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Mr.X
Member
Od: 10.2003
Skąd: on się tu wziął ?
Offline
#
1581
24.02.2009, 18:47
Przy budowie trybun D i E wykorzystywano technike zwaną "palowaniem" dlatego prace ziemne trwały tak długo.
Mr.X
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mr.X
Znajdź inne posty napisane przez Mr.X