Wyświetl pojedynczy post
Partition
Member
 
Od: 03.2008
Skąd: Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 24.02.2009, 18:43
Polonia - Wisla 0:2

Sklad: Pawelek-Baszczynski, Glowacki, Cleber, Piotr Brozek - Malecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz - Boguski, Pawel Brozek
Bramki: Pawel Brozek, Diaz
Zmiany: Cwielong, Beto, Zienczuk

ps: sry za brak polskich fontow.