Wyświetl pojedynczy post
sayek89
Senior Member
 
Od: 11.2007
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#33
Stary 24.02.2009, 17:55
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3

Pawełek - Singlar , Głowacki , Cleber , Junior Diaz - Małecki , Sobolewski , Marcelo , Ćwielong - Boguski , Paweł Brożek

zmiany : Jirsak , Beto , Zieńczuk

bramki : 2x Paweł Brożek , Ćwielong
Bóg, Honor i Wisła!