Wyświetl pojedynczy post
radekogi
Senior Member
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1578
Stary 24.02.2009, 17:21
dlatego trzeba sie cieszyć że mamy Polimex. Wszystko wydaje mi sie jak narazie bardziej profesjonalne. Pamiętam że jak budimex kopał pod fundamenty to 2 razy mniejszy wykop robili chyba grubo ponad miesiąc. Zresztą widac po budowach w Warszawie i Poznaniu że tempo mają bardzo dobre.
Odpowiedz cytując