Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1577
Stary 24.02.2009, 17:18
Miał czy nie miał nie wiadomo, ale wcale bym się nie dziwił gdyby jednak miał w przetargu dokończenie. Z Budimexem były dużo większe wpadki już. Nawet przed chwilą w Interwencji pokazywali wały przy budowie 2 terminala na Okęciu. Wykonawcą był oczywiście Budimex (do spółki z Estudio Lamala i jeszcze jedną hiszpańską firmą). Opuźnienie sięgło 2 lat po czym ich wyjebali.



Odpowiedz cytując