Wyświetl pojedynczy post
Gordian
Senior Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: z Rapa Nui

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6031
Stary 24.02.2009, 17:11
Arkas napisał(a):Wyświetl post
Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na http://www.torrenty.org
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie?
I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo)
Nie warto. Strona działa żenująco wolno, nieraz żeby się zalogować trzeba kilka razy próbować bo strona nie wchodzi. Seedów i peerów jest od groma, ale prędkości pobierania tragiczne, jedyny plus to duży asortyment. Opłata jest jednorazowa.

Zdecydowanie lepiej wbić się np na http://torrentleech.pl/



Odpowiedz cytując