Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline
#
6030
24.02.2009, 16:55
Arkas
napisał(a):
Warto wysyłać smsa w celu posiadania konta na
http://www.torrenty.org
I czy jest to jednorazowa wpłata czy nie?
I tak w temacie skąd polecacie ściągać filmy (za darmo)
thepiratebay.org (torrent)
www.darkwarez.pl/forum/index.php
www.peb.pl
albo wchodzisz na kibice.net od tematu torrenty.org i prosisz o link do torrenta
mic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mic
Znajdź inne posty napisane przez mic