Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#961
Stary 24.02.2009, 16:15
Moszna przy okazji ostatniej wyprawy do Wrocka, zahaczyliśmy o to cudeńko

z tej wieży po prawej takie dziwo na ludzi patrzy...






kto to ? i parę zdań o nim
Powód: zagadka
Ostatnio edytowane przez wienek : 24.02.2009 o godz. 16:21.
WISŁA KRAKÓW

[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
Odpowiedz cytując