Temat
:
Zagadki europejskie i nie tylko... ;)
Wyświetl pojedynczy post
wienek
Ángel Caído
Od: 03.2004
Skąd: Małopolska zachodnia
Offline
#
961
24.02.2009, 16:15
Moszna
przy okazji ostatniej wyprawy do Wrocka, zahaczyliśmy o to cudeńko
z tej wieży po prawej takie dziwo na ludzi patrzy...
kto to ? i parę zdań o nim
Powód: zagadka
Ostatnio edytowane przez wienek : 24.02.2009 o godz. 16:21.
WISŁA KRAKÓW
[J] BRACI SIĘ NIE TRACI !!!!
wienek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wienek
Znajdź inne posty napisane przez wienek