PhantomRanger napisał(a):

|
Tym to od 2 lat zajmuje się Budimex. Jak widać wcale im się nie śpieszy, a to powinno być oddanie rok temu !
|
Nie, nie i jeszcze raz nie. Budimex nie miał w przetargu dokończenia tej trybuny do tego będzie osobny przetarg co było w harmonogramie..