Wyświetl pojedynczy post
barthok
Senior Member
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1576
Stary 24.02.2009, 15:59
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Tym to od 2 lat zajmuje się Budimex. Jak widać wcale im się nie śpieszy, a to powinno być oddanie rok temu !
Nie, nie i jeszcze raz nie. Budimex nie miał w przetargu dokończenia tej trybuny do tego będzie osobny przetarg co było w harmonogramie..
Odpowiedz cytując