Wyświetl pojedynczy post
Krissu
Militaris
 
 
Od: 01.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8742
Stary 24.02.2009, 15:27
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Wisla z Gargula wykrecila Belchatowianom gruby wal. Zemsta za utrudnianie transferu i ochrona Lukasza, zeby nic mu sie nie stalo do lata.
Kontuzji nie ma.
Zaplacono grube pieniadze za lewe ekspertyzy i badania. Gargula mial w meczu przysymulowac kontuzje. Obojetnie jaka. Jaja mialy okazac sie po badaniu. Padlo na zerwane wiezadla.
"operacja" we Freiburgu wykaze, iz Polscy lekarze sie mylili. Nie ma zerwania, jest naderwanie. Zgodnie z umowa Gargula bedzie w Krakowie przechodzil rehabilitacje.
Caly walek wyniosl niewiele mniej niz oferowano wydymanemu wlasnie GKS B.

Nikt nie psuje ani nie pozycza debilowi zabawki za 2mln euro.




... jeszcze nie wymyslilem zakonczenia. :(

Jeśli to okazałoby się prawdą to uwierzę, że WTC zniszczyli Żydzi do spółki z CIA.



Pro Fide, Rege, Lege et WISŁA.
Odpowiedz cytując