|
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1:3
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Diaz - Boguski, Paweł Brożek
Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Ćwielong
Zmiany: Ćwielong, Beto, Jirsak
Ostatnio edytowane przez KuLwIk : 25.02.2009 o godz. 18:19.
|