Wyświetl pojedynczy post
WislaFan123
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1568
Stary 24.02.2009, 14:45
rafalek napisał(a):Wyświetl post
Przecież narożnik nie będzie stał na ziemi, tylko będzie niejako "wisiał w powietrzu..tak mi się wydaje..
? Ile żeś wypil? az mi sie przypomniala poduszkowa trybuna oczywiscie ze beda fundamenty i beda kopac, ale nie tak gleboko jak na srodku.
Odpowiedz cytując