Wyświetl pojedynczy post
RecordAble
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.02.2009, 14:41
Polonia Bytom - Wisła
Skład: Pawełek-Baszczyński,Głowacki,Cleber,Piotr Brożek-Małecki,Sobolewski,Diaz,Boguski-Ćwielong,Paweł Brożek
Zmiany: Singlar,Beto,Zieńczuk
Wynik: 1:1
Bramka: Ćwielong