Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#27
Stary 24.02.2009, 14:12
Polonia - Wisła 1:3

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Marcelo, Beto

Bramki: 2x Paweł Brożek, Ćwielong
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE