Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 24.02.2009, 14:00
Polonia Bytom - Wisła

Skład: Pawełek - Singlar, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Jirsak, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Zieńczuk

Wynik: 0:2

Bramki: Paweł Brożek, Diaz