|
1) Z tematu Polonia B - Wisla zrobil sie temat o typowanie skladow... Czas poczyscic troche
2) Prosba do rozwazenia: Banujcie ludzi ktorzy wrzucaja non-stop te same linki do "Smieszne...". Pozniej wychodzi na to ze na 5 stron tematu sa 2 z powtarzajacymi sie rzeczami. Rozumiem ze mozna 2 razy wrzucic to samo, bo wszystkiego nie da sie zobaczyc, ale jak ktos wrzuca po raz 10 to samo to przegina
Ostatnio edytowane przez mic : 24.02.2009 o godz. 14:54.
|