Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
24
24.02.2009, 13:18
Polonia Bytom - Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Marcelo, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Beto, Ćwielong, Zieńczuk
Wynik: 0:3
Bramki: Boguski, Paweł Brożek, Diaz
gregor07
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gregor07
Znajdź inne posty napisane przez gregor07