Wyświetl pojedynczy post
gregor07
Senior Member
 
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.02.2009, 13:18
Polonia Bytom - Wisła

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Marcelo, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Beto, Ćwielong, Zieńczuk

Wynik: 0:3

Bramki: Boguski, Paweł Brożek, Diaz