Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
nowy_piotrek
Senior Member
Od: 12.2007
Offline
#
23
24.02.2009, 12:53
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:2
Pawełek - Singlar, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Diaz, Sobolewski, Marcelo, Małecki - Paweł Brożek, Boguski
zmiany: Ćwielong, Beto, Cantoro
bramki: Paweł Brożek, Boguski
Życie bym dał, za krakowską Wisłę...
nowy_piotrek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do nowy_piotrek
Znajdź inne posty napisane przez nowy_piotrek