Wyświetl pojedynczy post
Ala1955
Czarownica
 
 
Od: 04.2008
Skąd: z Łysej Góry

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20
Stary 24.02.2009, 12:37
Wisła Kraków-Polonia Bytom 3:1

Skład: Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Diaz - Małecki, Sobolewski, Marcelo, Piotr Brożek - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Singlar, Cantoro

Bramka: Paweł Brożek, Boguski, Diaz
"Jesteśmy dumą tego miasta..."