Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk
Offline
#
18
24.02.2009, 11:48
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Bramkarz: Pawełek
Obrona: Baszczyński, Cleber, Głowacki, Pi. Brożek
Pomoc: Sobolewski, Jirsak, Ćwielong, Łobodziński
Atak: Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Małecki, Diaz, Marcelo
Wynik: 0:2
Bramki: Boguski, Sobolewski
pietruch
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pietruch
Znajdź inne posty napisane przez pietruch