Wyświetl pojedynczy post
pietruch
Senior Member
 
Od: 10.2005
Skąd: Słupsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 24.02.2009, 11:48
Polonia Bytom - Wisła Kraków
Bramkarz: Pawełek
Obrona: Baszczyński, Cleber, Głowacki, Pi. Brożek
Pomoc: Sobolewski, Jirsak, Ćwielong, Łobodziński
Atak: Boguski, Pa. Brożek
Zmiany: Małecki, Diaz, Marcelo
Wynik: 0:2
Bramki: Boguski, Sobolewski