Wyświetl pojedynczy post
wislabielany
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17
Stary 24.02.2009, 11:47
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0:3

Skład:
Pawełek - Baszczyński, Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Jirsak, Diaz - Boguski, Paweł Brożek

Zmiany: Ćwielong, Beto, Zieńczuk

Gole: Paweł Brożek, Małecki, Boguski
Ostatnio edytowane przez wislabielany : 24.02.2009 o godz. 16:53.
Wisła Pany