Wyświetl pojedynczy post
Zienczuk8
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Żywiec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 24.02.2009, 11:34
Polonia-Wisła
Skład: Pawełek - Baszczyński, Marcelo, Głowack,i Pi.Brożek - Diaz, Jirsak , Sobolewski, Małecki,Pa.Brożek. Boguski
Zmiany:Ćwielong, Beto, Cleber
Wynik:0:3
Bramki: Pa.Brożek, Diaz, Ćwielong
Groundhopper