Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 24.02.2009, 11:09
Bytom - Wisła 0-2

Skład: Pawełek - Baszczyński,Głowacki, Cleber, Piotr Brożek - Małecki, Sobolewski, Cantoro, Diaz - Paweł Brożek, Boguski

Bramki: Paweł Brożek, Ćwielong

Zmiany: Ćwielong, Jirsak, Beto