Wyświetl pojedynczy post
M@Terac
Senior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: Rzeszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 24.02.2009, 10:18
Polonia Bytom - Wisła Kraków 0-3

Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Marcelo, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Jirsak, Ćwielong, Beto
Bramki: Paweł Brożek, Boguski, Ćwielong
Ostatnio edytowane przez M@Terac : 25.02.2009 o godz. 14:55.