Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 24.02.2009, 09:54
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-2
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Marcelo, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Zieńczuk, Jirsak
Bramki: Boguski, Ćwielong