Temat
:
Konkurs o Wiśle - 5 edycja
Wyświetl pojedynczy post
filip_wislak
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: Olkusz
Offline
#
7
24.02.2009, 09:54
Polonia Bytom - Wisła Kraków 1-2
Pawełek - Baszczyński, Cleber, Głowacki, Piotr Brożek - Małecki, Marcelo, Sobolewski, Diaz - Boguski, Paweł Brożek
Zmiany: Ćwielong, Zieńczuk, Jirsak
Bramki: Boguski, Ćwielong
filip_wislak
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do filip_wislak
Znajdź inne posty napisane przez filip_wislak