ultr4 napisał(a):

Ze sprowadzeniem Żurawia jest taki sam problem jaki miała Legia z transferem J. Bąka i Krzynówka. Oni po prostu sporo w starych klubach idostali porównywalne pieniądze w nowych. Przykładowo Legia oferowała Krzynówkowi dwa razy mniej niż Hannover.
Piłkarze mogą sobie mówić o tęsknocie za ojczyzną ale oni są tylko najemnikami i dbają o swoją kieszeń jak każdy pracownik na świecie.
Wg różnych źródeł Żuraw zarabia podobno 700-800 tys. € rocznie i nie wydaje mi się, żeby był skłonny obniżyć swoją pensję o połowę, bo tyle maksymalnie Wisłą mogłaby mu zaoferować.