Wyświetl pojedynczy post
Raphael
Senior Member
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8721
Stary 24.02.2009, 09:43
ultr4 napisał(a):Wyświetl post
Żuraw raczej nie trafi latem do Wisly:
http://sport.interia.pl/felietony/ko...ez-leo,1263795
Ze sprowadzeniem Żurawia jest taki sam problem jaki miała Legia z transferem J. Bąka i Krzynówka. Oni po prostu sporo w starych klubach idostali porównywalne pieniądze w nowych. Przykładowo Legia oferowała Krzynówkowi dwa razy mniej niż Hannover.
Piłkarze mogą sobie mówić o tęsknocie za ojczyzną ale oni są tylko najemnikami i dbają o swoją kieszeń jak każdy pracownik na świecie.

Wg różnych źródeł Żuraw zarabia podobno 700-800 tys. € rocznie i nie wydaje mi się, żeby był skłonny obniżyć swoją pensję o połowę, bo tyle maksymalnie Wisłą mogłaby mu zaoferować.
Odpowiedz cytując